اخبار, مقالات

آیا رنگ دمنوش ویژه میتاح طبیعی است؟

از رنگ های شیمیایی استفاده می کنید؟

بسیاری از همراهان پس از یک بار استفاده از چای میتاح ، و مشاهده خوش رنگ بودن این محصول نسبت به محصولات مشابه ، معمولا این سوال برایشان بوجود می آید که آیا در روند تولید این چای از رنگ های شیمیایی خوراکی استفاده شده است؟

ما به عنوان تولید کننده این محصول به شما این تضمین را میدهیم که در تولید این محصول از هیچ گونه مواد شیمیایی ، شامل رنگ ، مواد نگه دارنده و … استفاده نشده و به طور فنی چون جزء خشکبار زیر ۵ درصد رطوبت محسوب میشود، نیازی به استفاده از مواد نگهدارنده ندارند و در شرایط درست نگهداری تا دو سال تاریخ مصرف دارد. و اما رنگ این …

رنگ چای میتاح مربوط به فرمول سری 😎  ادویه ها و گیاهان رنگ دانه دار (گیاهان رنگ دانه دار مانند: زعفران، دارچین) است که استفاده از آنها با عدم تغییر مزه ویژه این محصول، رنگ و عطری مثال زدنی به آن می بخشد.

2 دیدگاه در “آیا رنگ دمنوش ویژه میتاح طبیعی است؟

 1. ناشناس گفت:

  باعرض خسته نباشید چای میتاح از نظر طعم عالی بود ولی به علت رنگ آن از استفاده منصرف شده بودم که باتضمین تولید کننده وتوضیحات ایشان تمایل به استفاده مجدد از آن دارم

  1. meetah گفت:

   امیدوارم دوباره به جمع مصرف کنندگان میتاح برگردید…
   از سلامت و صحت این مطالب می تونید اینجوری مطمئن بشید: محصول مارو از بازار تهیه کنید و بفرستید به یکی از آزمایشگاه های مواد غذایی ، اگه در این محصول هر گونه رنگ شیمیایی استفاده شده باشد، ضمن پرداخت هزینه آزمایشگاه ، هر گونه خسارت احتمالی به شما تقدیم خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *