درباره ما

چای میوه ای  میتاح  با هدف تولید محصولات غذایی سالم از میوه‌جات و گیاهان دارویی ایران، پا به عرصه رقابت در بازارهای داخلی و خارجی نهاده و با تلاش مستمر توانسته جایگزین بسیار مناسبی برای چای سیاه  فاقد ارزش غذایی تولید کند.

این دمنوش از میوه های سیب و  به فرآوری شده و همچنین گل محمدی و بهار مرکبات ترکیب شده و با فرمول منحصر بفرد و طبق تحقیقات انجام شده بر پایه طعم و خواص و فرهنگ اصیل کشور عزیزمان تهیه گردیده است و سرشار از ویتامین هایی از گروه B ، A و C و منیزیوم، پتاسیم و آنتی اکسیدان ها میباشدو همچنین  تقویت کننده قلب و کبد و معده،ضد نفخ و از بین برنده سردردهای ناشی از افسردگی، اثرات مثبت بر ذهن و فکر و رفع تشنگی و خستگی موثر است.

صنایع غذایی دانش محور  میتاح ، در زمینه تولید، فراوری چای میوه ای در راستای ارتقاء سطح سلامت مردم کشورمان و همچنین افزایش سرانه مصرف چای میوه ای در کشور فعالیت می نماید و همواره تلاش خواهد نمود که فراورده هایی منطبق بر اصالت و فرهنگ غنی و تحقیقات سلامت محور، سهم به سزایی در تقویت و انتشار فرهنگ و بازار استفاده از دمنوش های میوه ای و مواد غذایی سالم را به خود اختصاص دهد. چای میوه ای ، یکی از بهترین انواع چای ها می باشد که برای درمان و جلوگیری از بسیار ی بیماری ها مناسب است.
چای های میوه ای از سالیان خیلی دور در میان اطبا سنتی و مردم جایگاه ویژه ای داشته است. با نوشیدن این چای ها علاوه بر این که از خواص سرشار ان ها بهره می گیرید، باعت تقویت اعصاب  و نشاط فرد مصرف کننده می گردد.